SPOĽAHNITE SA NA

SKÚSENOSTI

NYK consult v skratke

Môžete byť z obľasti rafinérií, petrochémie, výroby ocele alebo z inej oblasti ťažkého priemyslu,

môžete byť potravinársky výrobca, farma, liehovar alebo ktokoľvek z ľahkého priemyslu,

NYK consult môže byť Váš katalizátor v predaji alebo nákupe.

Premena energie, ohrev a chladenie technologických procesov – všetky so zreteľom na životné prostredie a zelenú energiu – sú oblasti, v ktorých sa môžete spoľahnúť na spoluprácu s NYK consult.

Spoločnosť bola založená v roku 2012 a stavia na širokých obchodných skúsenostiach, výnimočných vzťahoch so zákazníkmi (s jedinečnou znalosťou stredoeurópskeho regiónu) a hlbokom technickom a obchodnom zázemí. NYK consult zastupuje spoločnosti – svetových lídrov vo svojom obore.

NYK consult je jedno-osobová s.r.o. s viac ako 20-ročnými skúsenosťami od prvotriednych globálnych priemyselných výrobcov ako sú Alfa Laval a Dresser-Rand zo skupiny Siemens.

Využite energetický potenciál

logo Alfa Laval

Alfa Laval je popredný svetový dodávateľ produktov a riešení pre prenos tepla, separáciu a prepravu tekutín do oblastí ako sú optimalizácia energie, ochrana životného prostredia a výroba potravín.

NYK consult pôsobí ako výhradný zástupca (“Exclusive Agent”) spoločnosti Alfa Laval v oblasti rafinérií a petrochemického priemyslu na Slovensku a v Maďarsku, a ako všeobecný obchodný zástupca pre ďalších zákazníkov v ťažkom priemysle na Slovensku.

Thermax logo
Thermax je popredným svetovým dodávateľom v rade technických riešení pre energetiku a životné prostredie. Thermax Europe sa aktívne zapája do ponúkania energeticky a ekologicky účinných riešení v oblasti ohrevu a chladenia pomocou absorpčnej technológie. NYK consult pôsobí ako lokálny zástupca pre spoločnosť CHP engineering s.r.o. (Česká republika) pre Slovensko – ktorá je autorizovaným distribútorom produktov spoločnosti Thermax.

naši klienti

Slovnaft logo
Duslo logo

Kontakty

 

NYK consult s.r.o.

Hubová 44, 93101 Šamorín, Slovenská republika

konateľ spoločnosti:

Ing. Károly Nyárfás, m: +421-905 652 888

mail: info(at)nyk.sk

IČO: 46 587 161

IČ DPH: SK2023493131

Kontakty

 

NYK consult s.r.o.

Hubová 44, 93101 Šamorín, Slovenská republika

konateľ spoločnosti:

Ing. Károly Nyárfás, m: +421-905 652 888

mail: info(at)nyk.sk

IČO: 46 587 161

IČ DPH: SK2023493131